Kaip tik šių metų pradžioje ligonę išrašėme į namus, jos būklė labai nebloga, tačiau pacientę yra būtina stebėti. Jai reikės vengti fizinio krūvio, obstipacijos – pasistengti, kad neužkietėtų viduriai. Kurį laiką bus sunkiau šlapintis, nes nėra pilvo sienos.
Jei urachus navikas nėra metastazavęs, išplitęs, chirurginis gydymas yra pirmos eilės, o chemoterapija arba spindulinė terapija – abejotinos. Po chirurginio gydymo pusei pacientų stebimas iki penkerių metų išgyvenamumas. Šiuo atveju kompiuteriniu tomografu metastazių neaptikta, tačiau ligonę stebėsim. Pacientei – aštuoniasdešimt metų, tačiau ji pakankamai gyvybinga, todėl tikimės, kad viskas bus gerai.
Pasižiūrėjom, kad pasaulio literatūroje duomenų apie panašias operacijas yra nedaug. Aprašyta tik 350 atvejų. Didžiulėje klinikoje, tokioje kaip Mayo, Minesotoje, per 50 metų 130 pacientų operuoti urachus augliai, iš jų 66 buvo piktybiniai susirgimai. Grubiai skaičiuojant, aptinkama po vieną du piktybinius urachus auglius per metus. Kitame labai garsiame, „Memorial Sloan Cathering“ vėžio centre Niujorke, per 20 metų užfiksuoti 24 piktybinių urachus tumorų atvejai. Tai patvirtina, kad susirgimas iš tiesų labai retas.